Aktualności

14 czerwiec 2024

Propozycja średniorocznych wskaźników wzrostu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej na rok 2025 oraz informacja o prognozowanych wielkościach makroekonomicznych stanowiących podstawę do opracowania projektu ustawy budżetowej na rok 2025” wraz z informacją o wynagrodzeniach pozostałych pracowników państwowej sfery budżetowej nieobjętych mnożnikowymi systemami wynagrodzeń w 2024 r. Przedstawiamy przyjęty przez Radę Ministrów na posiedzeniu w dniu 13 czerwca 2024 r. 

Wskaźnik wynagrodzeń 2025

załącznik nr.1

załącznik nr.2

12 czerwiec 2024

  Lato to idealny czas na regenerację oraz dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne. W trosce o dobrostan członków ZZS Florian pragniemy polecić nasz najnowszy e-book Lato w ruchu​. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki, które pomogą cieszyć się zdrowymi i aktywnymi wakacjami.

E-book lato 2024 

Medicover 3

28 maj 2024

Już za niespełna 15 dni,13 czerwca startuje  kolejna VIII edycja  500 kilometrów + ZZS Florian wsparł ideę chrytatywnej akcji na kołach.
Tym razem celem  akcji będzie wsparcie  kolegów którzy ulegli poważnym wypadkom. W tym roku chcemy wspomóc Sebastiana Lewickiego z Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu - JRG-8 Wrocław oraz Piotrka Milczarka z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu - JRG Kołobrzeg
Start kolorowego peletonu będzie z  Malborka, trasa przebiegać będzie wzdłuż całego wybrzeża aby następnie udać się  w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego gdzie w tym roku planowana jest meta.  Chcesz pomóc  zeskanuj kod Qr na zamieszczonym plakacie lub wejdź na zamieszczony poniżej linki  https://zrzutka.pl/rffc74utm_medium=social&utm_source=whatsapp&utm_campaign=sharing_button ;       https://www.siepomaga.pl/strazak-piotr
Szczegółowe informacje o trasie znajdziecie na   facbook https://www.facebook.com/500KilometrowPlus 

500plakat

27 maj 2024

W dniu 26 maja br. po kilkumiesięcznej hospitalizacji zmarł funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie st. ogn. Radosław Ciepłowski. W ostatnim czasie lekarze walczyli o jego powrót do zdrowia po ciężkim wypadku, którego doznał końcem 2023 roku.


Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie st. kpt. mgr inż. Kamil Bereza w imieniu własnym, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych tutejszej komendy składa najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie, Przyjaciołom oraz wszystkim, których dotknęła śmierć naszego Kolegi.

st. ogn. Radosław Ciepłowski służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 2005 roku. Ostatnio zajmował stanowisko Starszego operatora sprzętu. Odznaczany i nagradzany m.in. Srebrnym Medalem "Za Zasługi dla Pożarnictwa". W grudniu 2023 roku w czasie wolnym od służby uległ ciężkiemu wypadkowi, w wyniku którego zmarł w szpitalu w dniu 26 maja 2024 roku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą środę (29 maja) o godz. 15:00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Siennicy Nadolnej.

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel i wsparli zbiórkę środków na leczenie Radosława.

Wszyscy zapamiętamy go jako serdecznego kolegę i wzorowego funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej.

Cześć Jego Pamięci! 

24 maj 2024
Po emocjonujących dwudniowych rozgrywkach wyłonieni zostali zwycięzcy II Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego ZZS FLORIAN.
Po zaciętym meczu z reprezentacją Woj. Warmińsko-Mazurskiego, zwycięzcami Turnieju została drużyna z Kujawsko - Pomorskiego 🔥
Królem strzelców został: Rafał Jankowski
Zawodnikiem Turnieju został: Arkadiusz Konicz
Bramkarz Turnieju: Rafał Krzywania
Bramkarz Finału: Michał Jurkowski
Zawodnik Fair Play: Adam Żurek
Nagroda KKZ: Krzysztof Wiszniewski
Drużyna Fair Play: Zarząd Krajowy
 img 20240523 173253680 hdr
Mimo trudnej pogody w pierwszym dniu turnieju, duch sportowy towarzyszył całemu cyklowi rozgrywek. Uczestnicy pełni satysfakcji i wspomnień juz planują składy na przyszłoroczne rozgrywki.
Ogromne podziękowania dla sponsorów:
Sponsor główny - PZU
img 20240523 095126354
Blachotrapez
Ośrodek Wypoczynkowy Ela
Siwy Dym
PRO-KOM
Dubiel Vitrum
Rabplast
Fundacja Rozwoju Regionu Rabczańskiego
Sklep Sportowy Koperniak oraz stoisko Firmowe 4F
Mentor S.A.
Polskie Wody Lecznicze
Activlab
 więcej z przebiegu turnieju na facebooku https://fb.watch/sg6dRNBLvk/  niedługo wstawimy dłuższą relację filmową
17 maj 2024

        Już za pięć dni rusza druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego ZZS Florian dla członków związku organizowanego przez Zarząd Krajowy przy współudziale Burmistrza Rabki-Zdrój i Starosty Nowotarskiego. Sponsorem Głównym turnieju jest PZU https://www.pzu.pl , Sponsor Strategiczny BTR SYSTEMS a  Komendant Główny PSP oraz PZPN obięli patronat nad turniejem. Zawody odbywać się będą w dniach 22-24.05.2024 w Rabce-Zdroju. Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy wygranej, rywalizacji w duchu fair-play oraz dobrej zabawy. Członków związku zachęcamy do śledzenia relacji z Turnieju na stronie www.zzsflorian.pl oraz Facebook . Do Zobaczenia !!!

 baner 5

26 luty 2024

Służba Więzienna zaprasza na zawody Karpiowe , które odbędą się na uroczysku karpiowym Czechowice-Dziedzice w dniach 02-05 czerwca 2024r. Zapraszamy członków związku do udziału w zawodach.  Regulamin Maraton Karpiowy 2024

18 luty 2024

turniej pikarski

 Więcej informacji u przewodniczących Zarządów Wojewódzkich

 

16 luty 2024

17 styczeń 2024

Poniżej zamieszczamy odpowiedź ministra sprawiedliwości na pismo skierowane do premiera rządu Donalda Tuska przez FZZSM w sprawie waloryzacji płac na roku 2024.

Odpowiedź na pismo FZZSM    Pismo FZZSM z dn.13.12.2023