W dniu 26 maja br. po kilkumiesięcznej hospitalizacji zmarł funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie st. ogn. Radosław Ciepłowski. W ostatnim czasie lekarze walczyli o jego powrót do zdrowia po ciężkim wypadku, którego doznał końcem 2023 roku.


Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie st. kpt. mgr inż. Kamil Bereza w imieniu własnym, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych tutejszej komendy składa najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie, Przyjaciołom oraz wszystkim, których dotknęła śmierć naszego Kolegi.

st. ogn. Radosław Ciepłowski służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 2005 roku. Ostatnio zajmował stanowisko Starszego operatora sprzętu. Odznaczany i nagradzany m.in. Srebrnym Medalem "Za Zasługi dla Pożarnictwa". W grudniu 2023 roku w czasie wolnym od służby uległ ciężkiemu wypadkowi, w wyniku którego zmarł w szpitalu w dniu 26 maja 2024 roku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą środę (29 maja) o godz. 15:00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Siennicy Nadolnej.

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel i wsparli zbiórkę środków na leczenie Radosława.

Wszyscy zapamiętamy go jako serdecznego kolegę i wzorowego funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej.

Cześć Jego Pamięci!