📢🩺 Czy wiedzieliście, że nowotwory są przyczyną ponad 25% zgonów w Polsce? To niezwykle alarmujące dane, które powinny nas zmotywować do działania. Dlatego chciałbym Wam polecić udział w webinariach organizowanych przez Laven, które odbywają się co wtorek 10.30 i czwartek 16.00. Dostęp pod linkiem Meet – eqq-qqpn-xnz (google.com) lub wejście przez kafelek na naszej stronie.

Podczas tych bezpłatnych spotkań dowiecie się, jak ubezpieczenie zdrowotne może pomóc w walce z chorobami nowotworowymi. To niezwykle istotne, ponieważ rocznie aż 100 tysięcy osób traci życie z powodu tych potwornych chorób. Jednak warto zauważyć, że 1,17 miliona Polaków aktywnie zmaga się z chorobą nowotworową i walczy o swoje zdrowie. Dane na podstawie Krajowego Rejestru Nowotworów.

Dlatego nie czekajcie! Weźcie udział w webinarium i poszerzcie swoją wiedzę na temat ubezpieczenia zdrowotnego. Zachęcam Was również do zapisów na stronie www informacje_na_stron_20.pdf (zzsflorian.pl) gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Program przygotował broker ubezpieczeniowy Mentor a ochronę ubezpieczeniową zapewnia Allianz Partners.

Dbajmy o swoje zdrowie i zdrowie naszych bliskich. Razem możemy zrobić różnicę! 💪💙

#Laven #UbezpieczenieZdrowotne #WalkaZNowotworem #Webinary #Zdrowie